Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Roza vestuvių planuotoja: Debesys virš Keiptauno / Einfach Rosa: Wolken über Kapstadt (2015)

Roza vestuvių planuotoja: Debesys virš Keiptauno / Einfach Rosa: Wolken über Kapstadt (2015)
(balsavo:1)


Vaidina: Alexandra Neldel, Janek Rieke, Pearl Thusi, Sandi Schultz, Sara Fazilat, Ursela Monn, Hansjürgen Hürrig, Naima Sebe, Ronnie Mkwanazi, Ephram Gordon, Rowan Studi, Royston Stoffels, John Carne, Leon Clingman, Peter Butler, Tshamano Sebe, Patrick Madise, Jaques Van RooyenRoza imasi vestuvių organizavimo verslo, nors pati negali pasigirti sėkmingais romantiškais santykiais. Ji jau tris kartus pabėgo nuo altoriaus ir paliko savo vaikiną Semą raudonuoti iš gėdos ir nevilties. Rimtumo stokojančiai merginai trūksta žinių ir apie verslą. Todėl bendradarbiauti ji pasikviečia vyrišką ir šiurkštoką, bet puikiai finansus išmanančią Meral, kuriai įgriso darbas tėvo garaže. Rozos mamai nepatinka tokia sąjunga, tačiau dukra jos neklauso ir priima pirmąjį vestuvių užsakymą, su kuriuo rūpesčių ir bėdų bus per akis. Bet gal pagaliau ir pati Roza šio to išmoks apie meilę?

20-11-2016, 21:21 | Peržiūrų: 837 | Raktažodžiai: Roza vestuvių planuotoja 2 online, romantiniai filmai online, žiureti Roza vestuvių planuotoja 2, nemokami filmai, filmai 2015, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.