Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Netikėta meilė / Surprised by Love (2015)

Netikėta meilė / Surprised by Love (2015)
(balsavo:1)


Vaidina: Hilarie Burton, Paul Campbell, Aaron Craven, Leanne Lapp, Wanda Cannon, Malcolm Stewart, Tim Conway, Sebastian Gacki, Patti Allan, Vincent Gale, Derek Green, Judith MaxieJeigu vaikinas merginos tėvams atrodo nepakankamai geras, visada galima surasti blogesnį ir pakilti būsimų uošvių akyse. Tokį planą sugalvojo Ričardas – jaunos sėkmingos verslininkės Džousės išrinktasis. Nesužavėjęs mylimosios tėvų, jis Džousę išsiunčia į pasimatymą su mokyklos laikų nevykėliu Gridliu. Šis lengvabūdis, manierų ir karjeros neturintis vaikinas tikrai turėtų nepatikti Džousės tėvams, o tada jau galės grįžti Ričardas ir džiaugtis pripažinimu. Tik deja, ne viskas pavyks kaip planuota. Džousės tėvų vestuvių metinėse bus daug nesusipratimų, juokingų situacijų ir sumišusių jausmų!


17-11-2016, 16:12 | Peržiūrų: 1479 | Raktažodžiai: Netikėta meilė online, žiureti filma Netikėta meilė 2015, romantiniai filmai, filmai 2015 online, nemokami filmai, filmai online, filmai online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.