Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Du miegamieji, viena vonia / 2 Bedroom 1 Bath (2014)

Du miegamieji, viena vonia / 2 Bedroom 1 Bath (2014)
(balsavo:2)


Vaidina: Eric Roberts, Dee Wallace, Andrew W. Walker, Michele Hicks, Costas Mandylor, Shelby Young, Laura Flannery, Aiden Flowers, Ivan Shaw, Shoshana Bush, Jack Donner, Sarah Ellis Smith, Cariella Smith, Ellen Ho, Jody Jaress, Rachel Whitman Groves, Heather Williams, Camden Flowers, Marcela Macias, Carsen Flowers…Ankštame būste gyvenę Kevinas ir Reičel visad svajojo apie butą su dviem kambariais ir vonia. Pagaliau jų troškimas išsipildė, bet greitai paaiškės, kad šis butas – ne svajonė, o košmaras. Jauna, kūdikio besilaukianti šeima negalės patikėti tuo, kas dedasi jų namuose... Norėdami išsiaiškinti apie buvusius šeimininkus, jie sužinos, kad gyvena greičiausiai apsėstame name. Visos keistenybės suksis apie būsimą kūdikį, o Kevinas ir Reičel ims suprasti, kad kartą čia įsikrausčius, kelio atgal nebėra.

10-11-2016, 14:15 | Peržiūrų: 1480 | Raktažodžiai: Du miegamieji viena vonia online, siaubo filmai online, žiureti siaubo filmus nemokamai, nemokami filmai, filmai lietuviu kalba, filmai online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.