Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Didelis ir šaltas / The Big White (2005)

Didelis ir šaltas / The Big White (2005)
(balsavo:1)


Vaidina: Robin Williams, Holly Hunter, Giovanni Ribisi, Tim Blake Nelson, W. Earl Brown, Woody Harrelson, Alison Lohman, Billy Merasty, Marina Stephenson Kerr, Ralph Alderman, Frank Adamson, Andrea Shawcross, Ryan Miranda, Craig March, Ty Wood, Frank C. Turner, Brenda McDonald, Deena Fontaine, Joanne Rodriguez, Eric Epstein…Aliaska – sniego audrų, atšiauraus šiaurės klimato kraštas ir turistinių kelionių biuro agento Polo Barnso namai. Paskutiniu metu jo reikalai klostosi siaubingai: pinigai pasibaigė, problemos su žmona, o klientai neskuba savo atostogų praleisti Aliaskoje, gėrėdamiesi šiaurės gyvenimo grožiu.

Vienintelė Polo galimybė bent šiek tiek sutvarkyti savo problemas – gauti vieno milijono dolerių draudimo sumą už savo prieš penkerius metus dingusį brolį. Bet be mirties įrodymų, t. y. be lavono, draudimo kompanija Polui neišmokės nei cento. Ir vieną kartą Polui nusišypso sėkmė – jis randa užšalusį kūną. Bet, pirmiausia, ne taip paprasta jį pateikti vietoj brolio kūno, ir antra, šio kūno ieško dar kai kas.

2-10-2016, 13:47 | Peržiūrų: 672 | Raktažodžiai: Didelis ir šaltas online, žiureti filma Didelis ir šaltas, The Big White 2005 online, filmai su Robin Williams, geri filmai online, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.