Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Prezidento šuo / First Dog (2010)
2010 Naujausi filmai, , Šeimai IMDB: 4.9

Prezidento šuo / First Dog (2010)
(balsavo:1)


Vaidina: Eric Roberts, Eliza Roberts, John-Paul Howard, Little Bear, Tommy 'Tiny' Lister, Priscilla Barnes, Paula Devicq, Tim Peyton, Linda Bella, Paula Nelson, Kerry Wallum, Alexander Yurchikov, Bill Heiser, Corbin Timbrook, Bernie Kopell, Dick Van Patten, Myles Williams, Ivan Bracy Jr., Mateo Garnica, Rayna Sheftman…Pamokanti ir šilta istorija visai šeimai, kurioje nusifilmavo „Oskarui“ nominuotas aktorius Ericas Robertsas. Jo herojus – JAV prezidentas, auginantis pasiutusiai linksmą šunelį Tedį. Kai vieną dieną augintinis pasimeta, apie tai stengiamasi kuo mažiau kalbėti, kad to nesužinotų spauda. Netrukus Tedį suranda įvaikintas berniukas, ir ši porelė susidraugauja. Netrukus paaiškėja, kad tai – Baltųjų rūmų augintis. Tik ar vaikui grąžinti šunį jo teisėtam šeimininkui bus taip paprasta?


7-09-2016, 21:26 | Peržiūrų: 1055 | Raktažodžiai: Prezidento šuo online, žiureti filma Prezidento šuo, filmai apie prezidentus, filmai šeimai, nemokami filmai, filmai lietuviu kalba, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva