Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Saint Laurent (2014) LT SUB

Saint Laurent (2014) LT SUB
(balsavo:2)


Vaidina: Gaspard Ulliel, Jérémie Renier, Louis Garrel, Léa Seydoux, Aymeline Valade, Amira Casar, Micha Lescot, Helmut Berger, Valeria Bruni Tedeschi, Jonathan Louis, Valérie Donzelli, Jasmine Trinca, Dominique Sanda, Vittoria Scognamiglio, Brady Corbet, Anaïs Couette, Stuart Seide, Patrick Sobelman, Laurent Larivière, Balthazar Girard-Père…7-ojo dešimtmečio pabaiga: Yves Saint-Laurent mados namai klesti, o pats dizaineris kartu su svaiginančia sėkme išgyvena nusivylimą. Atsakymų į klausimus Saint-Laurent'as ieško Paryžiaus bohemos vakarėliuose Marakeše, Warholo drobėse, Prousto knygose. Režisieriui Bertrand Bonello pavyko su išskirtiniu subtilumu papasakoti ne tik unikalaus drabužių modeliuotojo istoriją, bet ir sukurti epochos portretą su jos dialogais, didžiulio užmojo pramogomis ir gebėjimu išgyventi kiekvienos gyvenimo akimirkos grožį.

Naujas režisieriaus Bertrand‘o Bonello darbas po daug triukšmo sukėlusių juostų "Prisiminimai iš viešbučio" (2011) ir "Tiresia" (2003) – dar vienas užburiantis filmas-šokis. Laisvės, puošeivų ir rokenrolo dešimtmetį Bertrand'as Bonello parodo su jam būdinga elegancija ir stiliaus pojūčiu. Šis filmas 2014 metais Prancūzijoje pasirinktas ir kaip pretendentas į „Oskarą“ geriausio užsienio filmo kategorijoje.21-08-2016, 13:50 | Peržiūrų: 968 | Raktažodžiai: žiureti filma Saint Laurent, Saint Laurent filmas online, Saint Laurent žiureti nemokamai, geri filmai online, nemokami filmai, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva