Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Gorilos rūke / Gorillas in the Mist (1988)
1988 Naujausi filmai, , Dramos, Biografiniai IMDB: 7.0

Gorilos rūke / Gorillas in the Mist (1988)
(balsavo:2)


Vaidina: Sigourney Weaver, Bryan Brown, Julie Harris, John Omirah Miluwi, Iain Cuthbertson, Constantin Alexandrov, Waigwa Wachira, Iain Glen, David Lansbury, Maggie O'Neill, Konga Mbandu, Michael J. Reynolds, Gordon Masten, Peter Nduati, Helen Fraser, John Alexander, Peter Elliott, Denise Cheshire, Antonio Hoyos, Jody St. MichaelAmerikietė Dian Fossey beveik dvidešimt metų praleido Afrikoje tyrinėdama gorilų gyvenimą ir papročius ir saugodama jas nuo sunaikinimo. 1985 m. ji tragiškai žuvo. Jos mirties aplinkybės iki šiol nelabai aiškios. Michaelo Aptedo filmo "Gorilos rūke" scenarijus remiasi mokslininkės gyvenimo faktais, jos pačios aprašytais autobiografinėje knygoje. "Gorilų rūke" neįprastumą ir vertę nulėmė Sigourney Weaver vaidmuo ir australų operatoriaus Johno Seale’o darbas. Weaver pabrėžia sudėtingą savo herojės charakterį: tai gamtos ir gorilų gynimo fanatikė, todėl ji konfliktuoja ir su vietos gyventojais, ir su gyvūnų pardavėjais, ir su valdžia. Kita vertus, tai tipiška amerikiečių filmų, kurių veiksmas vyksta vadinamojo trečiojo pasaulio šalyse, herojė, nes ji nesuvokia vietos žmonių problemų. Jai jie tik sukuria problemų ir trukdo įgyvendinti šventą baltojo žmogaus misiją.

Vaidybinis filmas buvo kuriamas tose vietose ir su tomis gorilomis, kurių papročius studijavo Fossey. Unikalūs laisvėje gyvenančių gorilų vaizdai padeda sukurti neįprastą filmo atmosferą. Ekrane dominuoja įvairūs tropikų miško žalumos ir mėlyno dangaus atspalviai. Visa tai įsupta į fotogenišką rūką. Scenos, kai Fossey pirmąkart patenka ant gorilų tako ir pelno jų pasitikėjimą, yra ne tik aktorės, bet ir operatoriaus meistriškumo pavyzdys.

18-08-2016, 13:08 | Peržiūrų: 771 | Raktažodžiai: žiureti filma Gorilos rūke, Gorilos rūke fimas online, Gorilos rūke žiureti online, žiureti filmus nemokamai, filmai apie gorilas, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.