Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Kaip atsikratyti boso / Horrible Bosses (2011)

Kaip atsikratyti boso / Horrible Bosses (2011)
(balsavo:1)


Vaidina: Jason Bateman, Steve Wiebe, Kevin Spacey, Charlie Day, Lindsay Sloane, Michael Albala, Jennifer Aniston, Jason Sudeikis, Jennifer Hasty, Reginald Ballard, George Back, Barry Livingston, Meghan Markle, Donald Sutherland, Celia Finkelstein, Colin Farrell, John Francis Daley, Scott Rosendall, P.J. Byrne, Dave Sheridan…Vienintelis dalykas galėtų praskaidrinti nuobodų trijų draugų Niko, Kurto ir Deilo darbą - jei kas į miltus sutrintų jų nepakenčiamus bosus. Išeiti iš darbo vaikinai negali sau leisti, tad kartą išgėrę viena kita taurele per daug ir išklausę buvusio kalinio patarimų, trys draugai sukuria, atrodytų, absoliučiai aiškų planą, kaip atsikratyti savo darbdavių... ilgam.

Tik viskas būtinai turi vykti ne pagal planą.18-08-2016, 11:38 | Peržiūrų: 1125 | Raktažodžiai: žiureti filma Kaip atsikratyti boso, geri filmai online, Kaip atsikratyti boso žiureti nemokamai, kietos komedijos online, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva