Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Kieti bičai / The Nice Guys (2016)

Kieti bičai / The Nice Guys (2016)
(balsavo:5)


Vaidina: Russell Crowe, Ryan Gosling, Angourie Rice, Matt Bomer, Margaret Qualley, Yaya DaCosta, Keith David, Beau Knapp, Lois Smith, Murielle Telio, Gil Gerard, Daisy Tahan, Kim Basinger, Jack Kilmer, Lance Valentine Butler, Ty Simpkins, Cayla Brady, Tammi Arender, Rebecca Dalton Rusk, Terence Rosemore…Stilinga veiksmo komedija mus nukelia į 1977 metų Los Andželą (JAV). Paauglys berniukas iš po miegančio tėvo lovos nugvelbia žurnalą suaugusiesiems. Vos tik jis susiruošią tą žurnalą skaityti, į jų namą atsitrenkia mašina, kurią vairuoja mergina iš žurnalo viršelio Misty Mountains (akt. Murielle Telio).

Prasideda komplikuotas ir painus siužetas. Ne pačius geriausius laikus išgyvenantis detektyvas Hollandas Marchas (aktorius Ryanas Goslingas) yra pasamdomas surasti dingusią merginą, vardu Amelia Kutner (aktorė Margaret Qualley). Jacksonas Healy (aktorius Russelas Crowe‘as) yra pasamdytas neleisti Hollandui Marchui surasti dingusios merginos. Pirmas jų susitikimas baigiasi muštynėmis, bet jau tada galima nuspėti, jog šis ,,nesusipratimas“ peraugs į tvirtą vyrišką draugystę, ir du detektyvai bendromis pastangomis bandys surasti merginą, kuri visai nenori būti surasta.

Prasidėjus Amelios paieškoms, į filmo veiksmą įsivelia gangsteriai, sukti politikai, jau minėtoji pornožvaigždė, žudikai, mašinų perpardavėjai ir keletas senyvo amžiaus moterų, painiojančių realybę su savo įsivaizdavimais.

Filme lemtingos moters amplua pasirodo ir gražuolė Kim Basinger. Abiem vyrams padeda Hollando trylikmetė dukra Holly (aktorė Angourie Rice), kuri pasirodo esanti sumanesnė už savo tėvelį.

Filme gausu šmaikščių dialogų, muštynių ir gaudynių scenų, didelių paslapčių, nesusipratimų ir pavojų. Itin įtikinama Holivudo „sunkiasvorių“ aktorių Russelo Crow‘o, Ryano Goslingo ir Kim Basinger vaidyba nulemia filmo vertę. Juostos atradimas – Ryano Goslingo veikėjo dukrą įkūnijusi trylikmetė aktorė A. Rice. Jai pranašaujama sėkminga karjera.

29-09-2016, 11:52 | Peržiūrų: 2864 | Raktažodžiai: bičai nemokamai, kieti bicai online, nemokami filmai, filmai online, naujausi filmai, filmai nemokamai, online, filmai, filmai online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.