Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Stadiono vaikis / The Waterboy (1998)
1998 Naujausi filmai, , Komedijos, Sportas IMDB: 6.1

Stadiono vaikis / The Waterboy (1998)
(balsavo:1)


Vaidina: Adam Sandler, Kathy Bates, Henry Winkler, Fairuza Balk, Jerry Reed, Lawrence Gilliard Jr., Blake Clark, Peter Dante, Jonathan Loughran, Al Whiting, Clint Howard, Allen Covert, Rob Schneider, Todd Holland, Robert Kokol, Frank Coraci, Jennifer Taylor, James Bates Jr., Kelly Hare, Dawn Birch…Bobis – trisdešimt vienerių metų vyrukas, mokomas namie ir prižiūrimas savo ypač rūpestingos raudonplaukės motinos.

Ji mano, kad elektra ir moterys yra velnio kūriniai. Vienintelis Bobio bendravimas su visuomene — darbas stadione. Jis nešioja vandenį koledžo futbolo komandos žaidėjams, kurie iš jo šaiposi, o jų treneris neleidžia Bobiui atsikirsti. Viskas pasikeičia, kai į komandą ateina naujas treneris, kuris leidžia jam kovoti už save.

Galiausiai prasiveržia ilgus metus kauptas pyktis ir Bobis virsta didžiausiu komandos siaubūnu. Jam tenka iš naujo mokytis žaisti futbolą ir lankyti koledžą, kai už nugaros nebestovi rūpestingoji mamytė.


12-06-2016, 15:20 | Peržiūrų: 1192 | Raktažodžiai: žiureti filma Stadiono vaikis, Stadiono vaikis filmas online, filmai online, filmai su Adam Sandler, žiureti filmus nemokamai, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.