Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Pakvaišėlių lenktynės / The Cannonball Run (1981)

Pakvaišėlių lenktynės / The Cannonball Run (1981)
(balsavo:2)


Vaidina: Burt Reynolds, Roger Moore, Farrah Fawcett, Dom DeLuise, Dean Martin, Sammy Davis Jr., Jack Elam, Adrienne Barbeau, Terry Bradshaw, Jackie Chan, Bert Convy, Jamie Farr, Peter Fonda, George Furth, Michael Hui, Bianca Jagger, Molly Picon, Jimmy 'The Greek' Snyder, Mel Tillis, Rick Aviles…Ši veiksmo komedija buvo įkvėpta tikrų įvykių. Joje vaidina Holivudo legendos Burtas Reynoldsas ir Džeimso Bondo vaidmeniu išgarsėjęs Rogeris Moore‘as. Greta jų - Jackie Chanas, kuriam tai buvo vienas pirmųjų vaidmenų Holivude. Per 36 dienas nufilmuota istorija visus herojus įtraukia į beprotiškas lenktynes. Ir tik vienas iš sudėtingiausios trasos išvažiuos kaip nugalėtojas. Kuriam nusišypsos laimė?


6-06-2016, 21:24 | Peržiūrų: 1466 | Raktažodžiai: žiureti filma Pakvaišėlių lenktynės, Pakvaišėlių lenktynės filmas online, komedijos online, sporto filmai, žiureti nemokamai, žiurėk online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.