Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Meilė iš reikalo / Pulling Strings (2013)

Meilė iš reikalo / Pulling Strings (2013)
(balsavo:4)


Vaidina: Jaime Camil, Laura Ramsey, Omar Chaparro, Aurora Papile, Renata Ybarra, Mariachi Juvenil de Tecalitlán, Stockard Channing, Tom Arnold, Roberto Sosa, Carlos Macias, Jorge Zárate, Emilio Guerrero, Juan Pablo Gil, Luis Fernando Peña, María del Carmen Farias, Alejandra Gollas, Itzel Puentes, Sara Mosqueda, Andrea Yactic, Fernando Becerril…Reičel labai protinga, tik apie darbą galvojanti mergina dirba Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadoje Meksikoje. Tačiau netrukus visas didžiulis karjeros planas apvirs aukštyn kojom. Prieš išvykstant į Londoną, kolegos surengia atsisveikinimo vakarėlį su visomis meksikietiškomis tradicijomis: tekila ir mariačių dainomis. Reičel taip įsismagina, kad gatvėje ją nesiorientuojančią randa ir išgelbėja gražuolis mariačių dainininkas Alechandras. Kitą rytą Reičel nepamena, kaip atsidūrė jo bute, ir tuo labiau neatsimena, kad kažkada atmetė Alechandro dukros vizos prašymą, visgi šįkart Alechandro taip greit ji neatsikratys. Į Londoną Reičel negali išvykti, kol neras vieno labai svarbaus, per vakarykštes linksmybes prarasto lagaminėlio. Alechandras pasisiūlo padėti, tikėdamasis, kad taip palenks Reičelę savo pusėn ir gaus trokštamą vizą. Tarp diplomatės ir mariačių dainininko ima megztis draugystė, tik ar nesprogs viskas, kai išaiškės viena paslaptis?
31-05-2016, 21:12 | Peržiūrų: 1576 | Raktažodžiai: žiureti filma Meilė iš reikalo, Meilė iš reikalo filmas online, romantiniai filmai, filmai lietuviu kalba, filmai online, be registracijos, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva