Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Širdgėlos kalba / Language of a Broken Heart (2011)

Širdgėlos kalba / Language of a Broken Heart (2011)
(balsavo:1)


Vaidina: Juddy Talt, Kate French, Julie White, Ethan Cohn, Lara Pulver, Oscar Nuñez, Steven Anderson, Luke Coffee, Kelley Johnson, Jonah Hall, Lydia Mackay, Michael Aills, Matthew Posey, Robin McGee, Melissa Odom, Julie Mayfield, Steve Talt, Lawrence Varnado, Nate Bell, Katie Kelly…Jautrus bestselerių autorius puikiai rašo apie meilę, tačiau realiame gyvenime viskas toli gražu ne taip nuostabu, kaip jo knygose. Merginos vis palieka Niką. Namie Niujorke aptikęs savo sužadėtinę su kitu, Nikas nusprendžia grįžti pas vienintelę moterį, kurią paliko jis, – pas savo mamą. Gimtinėje jis atnaujins ryšius su brangiausiais žmonėmis ir bandys išsiaiškinti kokias klaidas daro santykiuose su moterimis. Pažintis su psichoterapeutu Adamu ir žavia keistuole Ema padės Nikui atsigauti ir vėl džiaugtis gyvenimu. Scenarijų šiam filmui parašė pagrindinį vaidmenį atliekantis Juddy Taltas.
21-05-2016, 23:44 | Peržiūrų: 1185 | Raktažodžiai: žiureti filma Širdgėlos kalba, Širdgėlos kalba filmas online, žiureti romantinius filmus, filmai lietuviu kalba, žiureti filmus nemokamai, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva