Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Akis už akį / An Eye for an Eye (1981)

Akis už akį / An Eye for an Eye (1981)
(balsavo:2)


Vaidina: Chuck Norris, Christopher Lee, Richard Roundtree, Matt Clark, Mako, Maggie Cooper, Rosalind Chao, Professor Toru Tanaka, Stuart Pankin, Terry Kiser, Mel Novak, Dorothy Dells, Dov Gottesfeld, Rick Prieto, Sam Hiona, J.E. Freeman, Joe Bellan, Daniel Forrest, Joe De Nicola, Jeffrey Bannister…Po savo porininko žūties policininkas iš kovos su narkotikais skyriaus Šonas Keinas priverstas atsistatydinti. Tačiau kai nužudoma televizijos žurnalistė Linda, buvusio porininko mergina, Keinas pradeda savarankišką tyrimą. Jam pavyksta išsiaiškinti, kad žmogžudystės siejasi su narkotikų operacijomis, kurias vykdo hongkongiečių triados. Sužinojęs, kad kruviname narkotikų versle įsipainioję ir kai kurie buvę kolegos - policininkai, Keinas nusprendžia vienas viską užbaigti ir susitvarkyti su nusikaltėliais.
22-05-2016, 13:40 | Peržiūrų: 1100 | Raktažodžiai: žiureti filma Akis už akį, Akis už akį filmas online, veiksmo filmai, filmai su Chuck Norris, geri filmai internetu, žiureti nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.