Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
10 Dievo įsakymų / The Ten Commandments (1956)

10 Dievo įsakymų / The Ten Commandments (1956)
(balsavo:1)


Vaidina: Charlton Heston, Yul Brynner, Anne Baxter, Edward G. Robinson, Yvonne De Carlo, Debra Paget, John Derek, Cedric Hardwicke, Nina Foch, Martha Scott, Judith Anderson, Vincent Price, John Carradine, Olive Deering, Douglass Dumbrille, Frank DeKova, Henry Wilcoxon, Eduard Franz, Donald Curtis, Lawrence Dobkin…Kai pranašas išpranašavo, jog vergų vaikas taps Egipto princu ir karalystei ateis blogi laikai, Egipto faraonas įsakė nužudyti visus vaikus, bet vienas vaikas vardu Mozė, vergų vaikas buvo imestas į Nilą ir taip pabėgo nuo mirties. Bėgant metams jis augo karališkoje Egiptiečių šeimoje be jokių prisiminimų apie savo tikrają šeimą, kad užaugęs taptų princu. Tačiau vieną dieną sužino savo tikrają kilmę. Įkvėptas Dievo apsireiškimo, Mozė pasiryžo išvaduoti visus vergus ir desperatiškai kautis, kad priimtų savo likimą kaip lyderis ir vergų išvaduotojas.
15-05-2016, 11:53 | Peržiūrų: 1274 | Raktažodžiai: žiureti filma 10 Dievo įsakymų, 10 Dievo įsakymų filmas online, istoriniai filmai, nuotykiu filmai, biografiniai filmai, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva