Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Tobulas jausmas / Perfect Sense (2011)

Tobulas jausmas / Perfect Sense (2011)
(balsavo:1)


Vaidina: Eva Green, Lauren Tempany, Ewan McGregor, Connie Nielsen, Denis Lawson, Stephen Dillane, Shabana Akhtar Bakhsh, Caroline Paterson, Malcolm Shields, Judith Anne Christie, Ewen Bremner, Richard Mack, Alastair Mackenzie, Anamaria Marinca, Juliet Cadzow, Tam Dean Burn, Ferosa Mackenzie, Luke McKenzie, Gilly Gilchrist, Barbara Rafferty…Kas būtų jei staiga visi žmonės prarastų savo pojūčius, valgytų maistą ir nejaustų jo skonio, uostų kvapus ir negalėtų užuosti jų kvapo. Siuzan yra mokslininkė dirbanti epidemijų srityje, o Maiklas virtuvės šefas. Siuzan gauna pacientą, kuris prarado uoslę ir negali nieko užuosti. Pasirodo, yra mažas procentas žmonių, kurie po emocinių sukrėtimų praranda vieną ar kelis pojūčius. Tirdama šį atvejį jinai pastebi, kad šis sutrikimas gresia visam pasauliui.
6-05-2016, 17:19 | Peržiūrų: 1099 | Raktažodžiai: žiureti Tobulas jausmas, Tobulas jausmas online, romantiniai filmai, geri filmai online, žiureti internetu, nemokami filmai, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.