Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Prasta naktis / Bad Night (2015)

Prasta naktis / Bad Night (2015)
(balsavo:1)


Vaidina: Lauren Elizabeth Luthringshausen, Jenn McAllister, Julianna Guill, Judy Marte, Owen H.M. Smith, Gareth Reynolds, Matt Walsh, Molly Ringwald, June Diane Raphael, Ted Travelstead, Eric Edelstein, Jayson Paul, Michael Balalis, Jade Bender, John Mark Loudermilk, Daniel Button, Casey Wilson, Adam Pally, Eddie Pepitone, Jack McBrayer…Keitė ir Ebė vis dar lanko mokyklą. Ebė mokosi dešimtukais ir ruošiasi stoti į koledžą, o Keitei rūpi tik pramogos. Vieną dieną jos susiruošia į išvyką su klase. Atrodo, viskas vyksta pagal planą, kol netikėtai viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Keitę ir Ebę palaiko meno kūrinių vagilėmis ir jos išgyvena beprotiškiausią naktį savo gyvenime.
24-04-2016, 19:50 | Peržiūrų: 1174 | Raktažodžiai: žiureti filma Prasta naktis, Prasta naktis filmas online, nuotykiu filmai, filmai lietuviu kalba, filmai online, žiureti nemokamai, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva