Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Siaubas baubas / Šiurpuliukai / Jeepers Creepers (2001)

Siaubas baubas / Šiurpuliukai / Jeepers Creepers (2001)
(balsavo:2)


Vaidina: Gina Philips, Justin Long, Jonathan Breck, Patricia Belcher, Brandon Smith, Eileen Brennan, Peggy Sheffield, Jeffrey William Evans, Patrick Cherry, Jon Beshara, Avis-Marie Barnes, Steve Raulerson, Tom Tarantini, William Haze, Kim Kahana, Chris Shepardson, Tim Phoenix, Victor Salva, L'Tanya Van Hamersveld, Clint WilderBrolis ir sesuo Darrylas (Justinas Longas) ir Trish (Gina Philips) važiuoja namo iš pirmakursių šventės. Tačiau jų kelionė tampa pavojinga, kai pamato vyrą su apsiaustu ir veidą uždengiančia skrybėle, kuris kažką bando sukišti į vamzdį, kyšantį iš žemės.

Sugrįžę į tą vietą, kur vyras kažką paslėpė, jie atranda kažką siaubingo. Padedami pamišusios moters, patyrusios daugybę kačių (Eileen Brennan), ir aiškiaregės (Patricia Belcher), jie suvokia, kad juos persekioja senovės demonas, vadinamas Šmėkla (Jonathanas Breckas), kuris valgo žmones, kad galėtų atsiauginti savo organus.

Viename iš paauglių jis mato tai, ko norėtų užkrimsti.
22-04-2016, 01:17 | Peržiūrų: 1401 | Raktažodžiai: žiureti filma Siaubas baubas, Siaubas baubas filmas online, žiureti siaubo filmus, filmai lietuviu kalba, nemokami filmai online, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva