Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Snaiperis / The Sniper (2009)

Snaiperis / The Sniper (2009)
(balsavo:1)


Vaidina: Richie Jen, Xiaoming Huang, Edison Chen, Bowie Lam, Kai Chi Liu, Jack Kao, Wilfred Lau, Mango Wong, Michelle Ye, Charmaine Fong, Patrick Tang, Lawrence Ah Mon, Yuen-Leung Poon, Chi-Sing Cheung, Wei Tung, Gregory Lam Nag, Man-Wai Luk, Chi Tai Lam, Wai-Ling Chan, Kai Wai Chun…Hartmanas ir Linkolnas buvo geriausi snaiperiai policijos istorijoje ir amžini konkurentai. Per nelaimingą atsitikimą sudėtingos misijos metu Linkolnas netyčia nušauna nusikaltėlių įkaitą – jam tenka sėsti į kalėjimą. Dabar Hartmanui atėjo ne pačios lengviausios dienos: jis priverstas apmokyti ir prižiūrėti visiškai žalią savo partnerį ir tuo pat metu sekti buvusį kolegą Linkolną, kuris grįžęs iš cypės dirba gangsterių bosui ir visais būdais stengiasi jam padėti pabėgti iš kalėjimo.

Vienu šūviu buvęs policininkas nori nušauti du zuikius: gerai užsidirbti iš mafijos boso ir tuo pat metu atkeršyti buvusiems kolegoms policijos nuovadoje, o ypač Hartmanui, kuris, Linkolno nuomone, nuslėpė įkalčius jo byloje.


17-04-2016, 23:01 | Peržiūrų: 1445 | Raktažodžiai: žiureti filma Snaiperis, Snaiperis filmas online, veiksmo filmai online, žiureti veiksmo filmus, filmai lietuviu kalba, žiureti filmus nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva