Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Rio / Rio (2011)

Rio / Rio (2011)
(balsavo:5)


Vaidina: Karen Disher, Jason Fricchione, Sofia Scarpa Saldanha, Leslie Mann, Kelly Keaton, Jesse Eisenberg, Wanda Sykes, Jane Lynch, Rodrigo Santoro, Gracinha Leporace, Jamie Foxx, Will.i.am, Phil Miler, Anne Hathaway, Bernardo de Paula, Carlos Saldanha, Renato D'Angelo, Carlos Ponce, Jeffrey Garcia, Davi Vieira…Graži, retos rūšies papūga Žydrūnas išsirito ir gyvena zoologijos sode Minesotoje. Žydrūnas savo dienas leidžia kaip ir daugelis papūgų – žaidžia su varpeliu arba žiūri į save veidrodėlyje.

Žydrūnas tiki esantis paskutinis savo rasės atstovas, tačiau vieną dieną netikėtai sužino apie Pietų Amerikoje gyvenantį savo gentainį. Negana to, kita jo rūšies papūga drąsi ir nepriklausoma moteriškos giminės atstovė Pupa! Tad Žydrūnui nelieka nieko kito, kaip tik sprukti iš zoologijos sodo, palikti Minesotą ir vykti į savo gentainių kraštą, Rio de Žaneirą ir surasti paslaptingąją Pupą.

Spalvingoje animacinėje nuotykių komedijoje žavingos ir linksmos papūgos, patirs neįtikėtinai linksmų nuotykių, smagus garso takelis bei spalvingas animacinio filmo siužetas taps dar vienu lietuviškai dubliuotu animaciniuos šedevru.


15-04-2016, 20:05 | Peržiūrų: 1880 | Raktažodžiai: žiureti Rio nemokamai, animacinis filmas Rio online, filmai vaikams, animaciniai filmai, filmai šeimai, dubliuoti lietuviškai, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.