Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Drakono kelias / The Way of the Dragon (1972)

Drakono kelias / The Way of the Dragon (1972)
(balsavo:3)


Vaidina: Bruce Lee, Nora Miao, Chuck Norris, Ping Ou Wei, Chung-Hsin Huang, Robert Wall, Ing-Sik Whang, Di Chin, Tony Liu, Little Unicorn, Malisa Longo, Fu Ching Chen, Wu Ngan, Lo-Ba Chen, Jon T. Benn, John Kenny, Homan Tapsell, Robert Baker, Riccardo Billi, Russell Cawthorne…Čia Bruce Lee herojus aplanko savo šeimą, kuriai priklauso restoranas Italijoje. Deja, mafija, kuriai reikia sklypo, kuriame yra restoranas, persekioja jo savininkus ir Lee herojus yra privestas stoti ginti savo šeimą – kas gi daugiau jei ne jis.
Dėl šeimos jam tenka susikauti su JAV karatė meistru ir ne kur kitur kaip pačiame Koliziejuje.

Paskutinis Bruce Lee filmas, išleistas po jo mirties. Šis filmas buvo baigtas anksčiau už “Drakono pasirodymą”, paskutinįjį Lee filmą, bet išleistas po jo. Tai vienintelis filmas, kuriame Lee buvo ir režisierius, ir scenaristas, ir aktorius.
13-04-2016, 18:22 | Peržiūrų: 1325 | Raktažodžiai: žiureti filma Drakono kelias, Drakono kelias filmas online, veiksmo filmai, Bruce Lee filmai online, legendiniai filmai, filmai lietuviu kalba

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.