Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Žmogus su geležine kauke / The Man in the Iron Mask (1998)
1998 Naujausi filmai, , Dramos, Nuotykių, Veiksmo IMDB: 6.4

Žmogus su geležine kauke / The Man in the Iron Mask (1998)
(balsavo:1)


Vaidina: Leonardo DiCaprio, Jeremy Irons, John Malkovich, Gérard Depardieu, Gabriel Byrne, Anne Parillaud, Judith Godrèche, Edward Atterton, Peter Sarsgaard, Hugh Laurie, David Lowe, Brigitte Boucher, Matthew Jocelyn, Karine Belly, Emmanuel Guttierez, Christian Erickson, François Montagut, Andrew Wallace, Cécile Auclert, Sonia Backers…Trys šaunieji muškietininkai Atas, Aramis ir Portas sugrįžta į mūšio lauką. Jie buvo trumpam išsiskyrę, o dabar vėl susiburia, kad atkeršytų ir pamokytų arogantišką Prancūzijos karalių Luisą XIV-ąjį, kuriam iki šiol yra ištikimas muškietininkas D'Antarjanas.

Neapykanta karaliui pasiekia kritinę ribą, kai šis be jokios priežasties išsiunčia Ato sūnų Raulį į karą, kad galėtų globoti jo sužadėtinę. Jaunuolis žūsta ir jo tėvas su amžinais draugais nusprendžia surasti kalėjime paslaptingai saugomą žmogų su geležine kauke. Nedaug kas žino, kad jis yra karaliaus Louiso XIV-ojo brolis-dvynys.

5-04-2016, 11:25 | Peržiūrų: 1289 | Raktažodžiai: žiureti Žmogus su geležine kauke, Žmogus su geležine kauke online, filmai su Leonardo DiCaprio, veiksmo filmai, filmai lietuviu kalba, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.