Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Ponas ir Ponia Smitai / Mr. & Mrs. Smith (2005)

Ponas ir Ponia Smitai / Mr. & Mrs. Smith (2005)
(balsavo:3)


Vaidina: Brad Pitt, Angelina Jolie, Vince Vaughn, Adam Brody, Kerry Washington, Keith David, Chris Weitz, Rachael Huntley, Michelle Monaghan, Stephanie March, Jennifer Morrison, Theresa Barrera, Perrey Reeves, Melanie Tolbert, Jerry T. Adams, Elijah Alexander, Hans F. Alexander, Lauryn Alvarez, Burke Armstrong, Ron Bottitta…Bradas Pittas prieš Angelina Jolie. Angelina Jolie prieš Bradą Pittą. Jie yra vyras ir žmona. Jiems nesiseka šeimyninis gyvenimas ir santuoka gali greitai sugriūti. Tačiau jie abu slepia vienas nuo kito siaubingas paslaptis. Ponas Smitas yra samdomas žudikas ir turi užduotį išsiųsti anapilin ponią Smit, kuri savo ruožtu taip pat dirba samdoma žudike ir gavo nurodymą susidoroti su mylimuoju vyru.
16-09-2016, 20:44 | Peržiūrų: 2954 | Raktažodžiai: žiureti filma Ponas ir Ponia Smitai, Ponas ir Ponia Smitai filmas online, žiureti veiksmo filmus, filmai lietuviu kalba, geri filmai, filmaijums online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva