Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Beprotnamis / Madhouse (2004)
2004 Naujausi filmai, , Trileriai, Siaubo IMDB: 5.6

Beprotnamis / Madhouse (2004)
(balsavo:1)


Vaidina: Joshua Leonard, Jordan Ladd, Natasha Lyonne, Lance Henriksen, Dendrie Taylor, Leslie Jordan, Patrika Darbo, Christian Leffler, Newell Alexander, Dan Callahan, Mark Holton, Aaron Strongoni, Todd Stites, Rosemary Alexander, Muffy Bolding, Adam Lazarre-White, Rudy Rosenfeld, George Grigore, Maria Miroiu, Ionut Stefan…Daugybėje garsių siaubo trilerių suvaidinęs Williamas Butleris nusprendė pats sukurti taip mėgstamo žanro filmą ir kaip reikiant išgasdinti žiūrovus. Jaunas psichiatrinės įstaigos gydytojas atsitiktinai išsiaiškina keletą siaubingų paslapčių apie savo darbovietę, ko jis neturėjo žinoti. Anksčiau niekas net neįtarė, kad psicihiatrinės ligoninės rūsiuose buvo paslapčia įrengtas kalėjimas. Iš jo pabėgęs vaiduokliškas ir sunkiai atpažįstamas žudikas vėl pasirodo gydymo įstaigoje, kad atkeršytų savo kankintojams.
Ligoninės darbuotojai žūsta vienas po kito. Jaunasis gydytojas Klarkas privalo išlaikyti sveiką protą ir neprarasti savitvardos, kad netaptų sekančia paslaptingo žudiko auka.

4-03-2016, 19:42 | Peržiūrų: 1795 | Raktažodžiai: Beprotnamis online, Madhouse (2004), siaubo filmai online, trileriai, žiureti filmus nemokamai, filmai be registracijos, filmai internetu, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva