Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Kietos merginos / Material Girls (2006)

Kietos merginos / Material Girls (2006)
(balsavo:1)


Vaidina: Hilary Duff, Haylie Duff, Maria Conchita Alonso, Anjelica Huston, Brent Spiner, Lukas Haas, Marcus Coloma, Ty Hodges, Reagan Dale Neis, Obba Babatundé, Henry Cho, Misti Traya, Christina R. Copeland, Brandon Beemer, Colleen Camp, Dennis Lee Kelly, Judy Tenuta, Joanne Baron, Faith Prince, Damian d'Entremont…Seserims Avi ir Tanzi Marčetoms pasisekė: tėvas joms paliko daugiamilijoninį turtą ir klestinčią kosmetikos kompaniją. Kasdien merginos maudosi piniguose ir turi viską, apie ką galima tik pasvajoti. Tačiau vienas mažas gamybinis skandalas ir jos atsiduria ties nuosmukio riba.

Ką daryti? Paklausyti direktorių tarybos ir parduoti kompaniją didesniam koncernui ar tęsti šeimos verslą, dalyvauti pasaulinėse išlikimo varžybose, laimėti ir visiems įrodyti, kad jos, kietos merginos, tikrai daug ko vertos!19-02-2016, 01:07 | Peržiūrų: 2245 | Raktažodžiai: Kietos merginos online, Material Girls online, romantiniai filmai, komedijos, filmai šeimai, nemokami filmai online, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.