Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Bitė Maja / Maya the Bee Movie (2014)

Bitė Maja / Maya the Bee Movie (2014)
(balsavo:3)


Vaidina: Noah Taylor, Kodi Smit-McPhee, Richard Roxburgh, Jacki Weaver, Miriam Margolyes, Coco Jack Gillies, Justine Clarke, Andy McPhee, Cosma Shiva Hagen, Heather Mitchell, Nina Hagen, Jan Delay, Tobias Kluckert, David Collins, Constantin von Jascheroff, Eva-Maria Hagen, Shane Dundas, Alexs Stadermann, Daniela Hoffmann, Bodo Wolf…Bitė Maja į kino ekranus pirmą kartą atskrido dar 1926-aisiais – praėjus 14 metų nuo knygos pasirodymo. Bet didžiausio populiarumo pasaulyje sulaukė 1975–1980 metais Japonijoje kurtas televizijos serialas. Prieš keletą metų Bitę Mają į televizijos ekranus parskraidino jos tėvynainiai vokiečiai, ėmęsi kurti savo serialą. Paskatinti šio serialo sėkmės, kūrėjai nusprendė apie bitės Majos nuotykius papasakoti ir kine. Lietuviškai įgarsinta istorija pasakoja apie bitutę, kuri labai išsiskiria iš kitų mažųjų zyzlių būrio. Ji labai greitai susiranda bičiulių, tačiau jos būdas patinka ne visiems. Smalsioji bitutė trukdo suktai prižiūrėtojai Buzlinai regzti savo planą – ji ketina sukiršinti taikias bites su pavojingomis širšėmis ir paveržti avilio karalienės sostą. Ar Maja apsaugos savo avilių gyventojus nuo bręstančio karo?

11-01-2016, 17:16 | Peržiūrų: 2602 | Raktažodžiai: Bitė Maja online, Maya the Bee Movie online, animaciniai filmai vaikams, filmai šeimai, filmai online, žiureti filmus, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.