Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
WALL-E. Šiukšlių princo istorija / WALL·E (2008)

WALL-E. Šiukšlių princo istorija / WALL·E (2008)
(balsavo:4)


Vaidina: Ben Burtt, Elissa Knight, Jeff Garlin, Fred Willard, MacInTalk, John Ratzenberger, Kathy Najimy, Sigourney Weaver, Teddy Newton, Bob Bergen, John Cygan, Pete Docter, Paul Eiding, Donald Fullilove, Teresa Ganzel, Jess Harnell, Sherry Lynn, Mickie McGowan, Laraine Newman, Lori Alan…Oskaro laimėtojas Andrew Stanton, išradingi pasakotojai ir technikos genijai iš Pixar Animation Studios perkelia žiūrovus į ne tokia jau tolimą galaktiką, kartu su robotu vardu WALL-E.
Po kelių šimtų metų darbo pagal paskirtį ir pareigų vykdymo WALL-E (trumpinys nuo Waste, Allocation, Load, Lifter, Earth-Class) sutinka robotą, vardų EVE, ir netikėtai be šiukšlių rinkimo suranda naują gyvenimo tikslą. Robotę EVE į Žemę atsiuntė savo planetą palikę žmonės. Jos tikslas – surinkti informaciją apie situaciją Žemėje. EVE supranta, kad WALL-E netyčiomis atrado būdą išgelbėti Žemę ir skuba atgal į kosmosą pranešti apie tai žmonėms, kurie nekantriai laukia žinių, ar jau saugu grįžti namo. Vydamasis EVE per visą galaktiką, WALL-E nukelia mus į vieną iš labiausiai jaudinančių nuotykių, kada nors matytų didžiuosiuose ekranuose.11-01-2016, 12:21 | Peržiūrų: 3339 | Raktažodžiai: WALL-E. Šiukšlių princo istorija online, WALL·E (2008) online, animaciniai filmai šeimai, filmai vaikams, filmai online, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.