Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Meilės dainos / Love Songs (2007) LT SUB

Meilės dainos / Love Songs (2007) LT SUB
(balsavo:1)


Vaidina: Louis Garrel, Ludivine Sagnier, Chiara Mastroianni, Clotilde Hesme, Grégoire Leprince-Ringuet, Brigitte Roüan, Alice Butaud, Jean-Marie Winling, Yannick Renier, Annabelle Hettmann, Esteban Carvajal-Alegria, Sylvain Tempier, Guillaume Clérice, Alex Beaupain, William Leymergie, Gaël Morel„Tai filmas apie netektį. Apie meilę. Apie gyvenimą. Laisvą gyvenimą: be įkalinančios tapatybės (vyras/moteris, hetero/homo ar kitų nesąmonių). Himnas meilei – vyrui, moteriai, vienam žmogui, dviems žmonėms, vieną kartą, antrą kartą – koks skirtumas? Svarbiausia mylėti. Už ekrano ribų gal viskas kitaip – bet tai tik dar viena priežastis dalį savo gyvenimo paskirti buvimui prieš ekraną.
Gyvenimas? Paryžius ir Sarkozy plakatas. Taip ir yra.
Žodžiu, gyvenimas tęsiasi. Bet jeigu pamatysite ką nors, flirtuojantį kaip Sagnier, ar besimaivantį kaip Garrelis, tai galėtumėte ir užkalbinti.“ (iš ore.lt)

30-12-2015, 21:27 | Peržiūrų: 1695 | Raktažodžiai: Meilės dainos žiureti online, Love Songs online, romantiniai filmai online, žiureti dramas online, geri filmai internetu, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva