Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Velniop tą darbą / Office Space (1999)

Velniop tą darbą / Office Space (1999)
(balsavo:1)

  • Metai: 1999
  • Žanras: Komedijos
  • Trukmė: 01:29:15
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: Mike Judge

Vaidina: Ron Livingston, Jennifer Aniston, David Herman, Ajay Naidu, Diedrich Bader, Stephen Root, Gary Cole, Richard Riehle, Alexandra Wentworth, Joe Bays, John C. McGinley, Paul Willson, Kinna McInroe, Todd Duffey, Greg Pitts, Michael McShane, Linda Wakeman, Jennifer Jane Emerson, Kyle Scott Jackson, Orlando Jones…Ar niekada nesijautėte taip, kaip filmo herojai: kai esi bedarbis, be proto norisi įsidarbinti, be DARBO jautiesi kaip be vietos po saule, įsidarbini, praeina savaitė, antra, prabėga savaitės ir mėnesiai, lekia metai – apsidairai aplink ir pagalvoji – ar tai man? Vardan ko?

Įsivaizduokite tokią situaciją: anksti rytą pramerkiate akis, saulutė jums šypsosi, bet pirma į galvą šovusi mintis – ir vėl pirmadienis !!! – tačiau, nepaisant tokių šūvių, jūs šokate iš lovos, atliekate rytines procedūras ir atsiduriate automobilyje. Diena puiki, bet neilgam.

Gerokai ilgiau, nei norėtųsi, muistotės transporto kamštyje, kol pagaliau nusikamavęs ir įsiutęs (šlykšti diena), atsiduriate prie visai neišsiilgto, popieriais nukrauto darbo stalo, aplink zujant, šurmuliuojant kolegoms, skambant telefonams, ūžiant kopijavimo, fakso aparatams, ir dar desertui – prieš akis kur buvus kur nebuvus išnyra boso figūra, o ausis perrėžia švelniausias, koks tik gali būti garsas – KUR ATASKAITOS?

Taip ir panašiai dienas stumia mūsų herojus - gabus INITECH korporacijos kompiuteristas-programuotojas Peteris. Rutina jį veda iš proto, kol pagaliau jis nusprendžia gelbėtis. Juolab, kad nesėdėti rankas sudėjus Peterį paskatina žavi barmenė Joana, kenčianti tokias pat kančias. Tačiau, hipnozės specialistas šiek tiek persistengia, atpalaiduodamas jaunojo specialisto mintis.

Vieninteliam Peteriui taip neatrodo – jis išsilaisvina. Pasikeičia per sekundę, nesuprasdamas, kas ir kaip, bet laimingas. Rytą jis niekur nebeskuba, dėl nieko jam nebeskauda galvos, jam nusispjaut į boso reikalavimus, grasinimus, nesėkmes, nepadarytas ataskaitas – Velniop!

Kolegoms tai kelia siaubą, viršininkai šokiruoti, bet – keisčiausias dalykas – kompanijos nusamdytiems ekspertams, tiriantiems firmos tarnautojų tinkamumą jų pareigoms, toks ypatingas egzempliorius padaro įspūdį – Peteriui siūlomas paaukštinimas. Ir tai tik pradžia keistų, netikėtų Peterio ir jo draugų šėliojimų.

22-12-2015, 02:04 | Peržiūrų: 1691 | Raktažodžiai: Velniop tą darbą online, Office Space online, nemokamos komedijos online, žiureti komedijas nemokamai, filmai online, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva