Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Gauruotos eglutės / Shaggy Christmas Trees (2014)

Gauruotos eglutės / Shaggy Christmas Trees (2014)
(balsavo:1)


Vaidina: Андрей Мерзликин, Ян Цапник, Лера Стреляева, Галина Коньшина, Фемме Фатале, Айса Энимал Арт, Пётр Фёдоров, Анна Чиповская, Виктор Васильев, Андрей Федорцов.Puikaus 2012 metais pasirodžiusios animacinio filmo „Sniego karalienė“ kūrėjas ir daugybės žinomų šiuolaikinių animacinių rusų filmukų scenaristas Maksimas Svešnikovas pristato savo pirmą pilnametražį ir visai šeimai skirtą vaidybinį filmą apie pamėgtus „Eglučių“ trilogijos keturkojų bičiulių Pirato ir Joko nuotykius. Nastia su močiute išskrenda į Sankt Peterburgą ir savo šuniukus Joką ir Piratą palieka gyvūnų viešbutyje. Tačiau augintiniai ne pėsti - jie išsilaisvina ir iškeliauja į savo namus. Bet ką daryti, kai namuose jau šeimininkauja nekviesti svečiai?

21-12-2015, 21:56 | Peržiūrų: 1859 | Raktažodžiai: Gauruotos eglutės online, Shaggy Christmas Trees online, žiureti filmus šeimai, komedijos online, žiureti filmus internetu, nemokami filmai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva