Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Tėtukas namie / Daddy's Home (2015)

Tėtukas namie / Daddy's Home (2015)
(balsavo:20)


Vaidina: Linda Cardellini, Will Ferrell, Mark Wahlberg, Alessandra Ambrosio, Thomas Haden Church, Paul Scheer, JoAnna Wortham, Sue-Lynn Ansari, Hannibal Buress, Cedric Yarbrough, Kerry Cahill, Scarlett Estevez, Jamie Denbo, LaMonica Garrett, Grayson Kilpatrick, Ingrid Norvell, Owen Vaccaro, Justin Lebrun, Billy Slaughter, Nikki Fuega…Švelnių manierų ir nekonfliktiškas radijo stoties vadovas Bredas (aktorius Will‘as Ferrell‘as), vesdamas simpatiškąją Sarą (akt. Linda Cardellini), „kraičio“ gavo ir du ikimokyklinio amžiaus vaikus: berniuką ir mergaitę. Nors abu vaikai su patėviu elgiasi šiek tiek chamiškai, Bredas tvirtai pasiryžęs įveikti visas kliūtis ir laimėti vaikų pagarbą bei meilę. Tačiau vieną dieną Sara sulaukia žinutės iš buvusio vyro Dasčio (akt. Mark‘as Wahlberg‘as), kuris praneša, kad labai pasiilgo vaikų ir nutarė atvažiuoti į svečius.

Pamačius biologinį vaikų tėvą, Bredas vos neapalpsta – kaip galima varžytis su šiuo simpatišku, charizmatišku, atletišku, motociklą vairuojančiu ir vaikų besąlygiškai mylimu vyru?! Vis tik Bredas nutaria nepasiduoti. Prasideda tikras kovos dėl vaikų dėmesio čempionatas.

18-09-2016, 13:26 | Peržiūrų: 29036 | Raktažodžiai: Tėtukas namie online, Daddy's Home online lt, filmai lt, filmai online, nemokami filmai, naujausi filmai, žiureti nemokamai, filmai online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.