Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Jaroslavas. Prieš tūkstantį metų / Ярослав. Тысячу лет назад (2010)

Jaroslavas. Prieš tūkstantį metų / Ярослав. Тысячу лет назад (2010)
(balsavo:4)


Vaidina: Aleksandr Ivashkevich, Svetlana Chuykina, Aleksey Kravchenko, Viktor Verzhbitskiy, Valeriy Zolotukhin, Pavel Khrulyov, Elena Plaksina, Fedor Shuvalov, Boris Tokarev, Vladimir Antonik, Yuriy Vaksman, Konstantin Milovanov, Sergey Genkin, Georgiy Nazarenko, Roman Kurtsyn, Aleksandr Gizgizov, Anora Halmatova, Aleksey Dmitriev, Dmitriy Urosov, Denis Yasik…Dar viena istorinė juosta atkeliauja iš Rusijos – šios šalies kino kūrėjai paruošė epą "Jaroslavas. Prieš tūkstantį metų". Teisingai, busime nukelti į 1010 metus. Į Kijevo Rusiją. Nebaudžiamumą pajutę nusikaltėliai į vergiją pradėjo imti tūkstančius laisvų žmonių.

Didysis Kijevo kunigaikštis Vladimiras išsiunčia savo vienuolikmetį sūnų Jaroslavą į Rostovo sritį. Globojamas vietinių bajorų, Jaroslavas pastebi, kad tėvo jam patikėtą kraštą skaldo nesutarimai tarp vietinių genčių, o kaimus siaubia vagys ir plėšikai. Siekdamas sustabdyti chaosą ir smurtą, Jaunasis Jaroslavas pats imasi žiaurių ir barbariškų veiksmų.

13-12-2015, 17:54 | Peržiūrų: 2204 | Raktažodžiai: Jaroslavas. Prieš tūkstantį metų online, nemokami veiksmo filmai, žiureti filmus nemokamai, filmai internetu, filmai online, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.