Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Išmuštieji iš vėžių / Dazed and Confused (1993)

Išmuštieji iš vėžių / Dazed and Confused (1993)
(balsavo:2)


Vaidina: Jason London, Joey Lauren Adams, Milla Jovovich, Shawn Andrews, Rory Cochrane, Adam Goldberg, Anthony Rapp, Sasha Jenson, Marissa Ribisi, Deena Martin, Michelle Burke, Cole Hauser, Christine Harnos, Wiley Wiggins, Mark Vandermeulen, Esteban Powell, Jeremy Fox, Ben Affleck, Jason O. Smith, Christin Hinojosa…1976-ieji. Teksaso valstijoje mažo miestuko mokiniai švenčia mokslo metų pabaigą ir surengia "fuksų" įšventinimo puotą - reikia jiems atlyginti už visas būtas ir nebūtas nuodėmes.
Filmas kaip dangus ir žemė skiriasi nuo panašaus siužeto Džordžo Lukaso (George Lucas) filmo "Amerikietiški grafiti". Jokios nostalgijos aštuntajam dešimtmečiui ir jokių banalių sentimentų. Tiesiog linksma ir juokinga. Koks gi keistas vis dėlto buvo tas aštuntas dešimtmetis...

Ar žinote, kokiame filme Matthew McConaughey pradėjo savo kaip aktoriaus karjerą? Tai Richardo Linklaterio juosta „Išmuštieji iš vėžių“ (Dazed and Confused, 1993). Filmo pavadinimas kilo nuo „Led Zeppelin“ dainos tokiu pat pavadinimu. Nors nei viena šios grupės daina neskamba garso takelyje, režisierius bandė gauti teisę panaudoti dainą „Rock and Roll“ filmo pabaigoje, rodant titrus, tačiau jos negavo. Iš viso „Išmuštųjų iš vėžių“ biudžetas buvo 6.9 milijono dolerių. Šeštadalis jo buvo panaudotas gauti dainų autorines teises.
6-12-2015, 20:49 | Peržiūrų: 2406 | Raktažodžiai: Išmuštieji iš vėžių online, Dazed and Confused online, žiureti komedijas online, nemokami filmai internetu, filmai online, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.