Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Iš meilės ar dėl pinigų / For Love or Money (1993)

Iš meilės ar dėl pinigų / For Love or Money (1993)
(balsavo:3)


Vaidina: Michael J. Fox, Gabrielle Anwar, Anthony Higgins, Michael Tucker, Bob Balaban, Isaac Mizrahi, Patrick Breen, Udo Kier, Simon Jones, Dianne BrillDagas Airlendas dirba šveicoriumi prabangiame Niujorko viešbutyje ir visais įmanomais būdais bando įtikti svečiams. Tačiau jis nenori šio darbo dirbti amžinai. Dagas turi svajonę – atidaryti savo viešbutį. Tačiau tam reikia trijų milijonų dolerių. Dagui pavyksta įtikinti pasiturintį Kristianą Hanouverį investuoti į naują jo viešbutį. Už tai jis turi prižiūrėti Kristiano meilužę Endę, kol pats Kristianas lankysis pas žmoną. Būdamas su Ende Dagas ją įsimyli. Jam tenka rinktis – svajonių viešbutis arba mylima mergina.


15-06-2016, 22:42 | Peržiūrų: 1933 | Raktažodžiai: Iš meilės ar dėl pinigų online, For Love or Money online, romantiniai filmai, dramos filmai, komedijos online, filmai be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.