Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Gelmė / The Abyss (1989)

Gelmė / The Abyss (1989)
(balsavo:2)


Vaidina: Ed Harris, Mary Elizabeth Mastrantonio, Michael Biehn, Leo Burmester, Todd Graff, John Bedford Lloyd, J.C. Quinn, Kimberly Scott, Captain Kidd Brewer Jr., George Robert Klek, Christopher Murphy, Adam Nelson, Dick Warlock, Jimmie Ray Weeks, J. Kenneth Campbell, Ken Jenkins, Chris Elliott, Peter Ratray, Michael Beach, Brad Sullivan…Pažangų eksperimentinį panardinamąjį aparatą naudojanti specialistų komanda kviečiama tirti paslaptingą atominio povandeninio laivo avariją. Susidurdami su keistais atradimais, komandos nariai pradeda įtarti, kad avariją sukėlęs lėktuvas gali būti ne iš šios planetos, ir kad jie gali susidurti su tikrais ateiviais. Norint užmegzti kontaktą, jiems teks įveikti ne tik itin gilų povandeninį tarpeklį, bet ir vieno savo komandos nario - labai paranojiško jūrų pėstininko - veiksmus.

29-09-2015, 17:46 | Peržiūrų: 2368 | Raktažodžiai: filmai online nemokamai, mVx, mvx komanda, MVX Team, viskas dykai, filmai lietuviu kalba, filmai online, naujausi filmai online, viskas nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.