Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Svetimos vestuvės / I Do (But I Don't) (2004)

Svetimos vestuvės / I Do (But I Don't) (2004)
(balsavo:0)


Vaidina: Denise Richards, Dean Cain, Karen Cliche, Olivia Palenstein, Mimi Kuzyk, Yannick Bisson, Barry Julien, David Lipper, Jessica Walter, Catherine Colvey, Amy Sobol, Paul Stewart, Bruce Dinsmore, Lois Dellar, Tim Rozon, Lisa Bronwyn Moore, Marc Désourdy, Laura Mitchell, Alex Bisping, Susan Glover…Vestuvių planuotoja Loren puikiai žino, ko reikia šventei: reikia padirbėti su nuotakos draugėmis, reikia nuraminti giminaičius, reikia, kad iki ceremonijos pabaigos nenuvystų gėlės, reikia sutilpti į biudžetą, įtikinti nuotaką, kad ji – pati gražiausia, o savo viršininką įtikinti, kad kaip tik jis viską padarė geriausiai. Ir Loren jau atrodė, kad ji žino viską pasaulyje. Tačiau artėjančios turtingos ir išlepintos Darlos vestuvės bus rimtas išbandymas. O užduotį sunkina ir tai, kad Darla išteka už Loren svajonių vyro.

18-09-2015, 13:16 | Peržiūrų: 2647 | Raktažodžiai: nemokami filmai online, nemokami filmai, filmaijums online, mvx komanda, mVx, viskas dykai online, žiureti filmus nemokamai, žiūrėti filmus internetu

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva