Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Taikinys telefono tinkle / Phone Booth (2002)

Taikinys telefono tinkle / Phone Booth (2002)
(balsavo:0)

  • Metai: 2002
  • Žanras: Trileriai
  • Trukmė: 81 min
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: Joel Schumacher

Vaidina: Colin Farrell, Kiefer Sutherland, Forest Whitaker, Radha Mitchell, Katie Holmes, Paula Jai Parker, Arian Ash, Tia Texada, John Enos III, Richard T. Jones, Keith Nobbs, Dell Yount, James MacDonald, Josh Pais, Yorgo Constantine, Colin Patrick Lynch, Troy Gilbert, Richard Paradise, Seth William Meier, Svetlana Efremova…Telefono skambutis gali pakeisti tavo gyvenimą. Vienam masinių informavimo priemonių konsultantui kaip tik taip ir atsitiko. Jis staigiai ir netikėtinai įviliojamas ir įkalinamas vienoje iš Niujorko telefono būdelių. Užtenka atsiliepti į nežinomo skambintojo skambutį.

Ką tu darytum girdėdamas skambant viešąjį telefoną? Tu žinai - tai klaidingai surinktas numeris, bet instinktas verčia tave pakelti ragelį. Skambantis telefonas reikalauja atsakymo, bet kai Stju Šepard pakelia ragelį, jis supranta, kad pateko į spąstus.

Staigus ir šokiruojantis smurto atvejis prie pat telefono būdelės, kurioje įkalintas Stju, atkreipia policijos dėmesį, kuri atvyksta į įvykio vietą su savo snaiperių armija. Jie mano, kad Stju yra pavojingas ginkluotas žmogus, kuris yra smurto kaltininkas. Kapitonas Ramėjus stengiasi prikalbėti Stju palikti budelę, tačiau ar Stju gali ją palikti žinodamas, kad serijinis snaiperis žudikas gali pasirinkti bet ką – jo žmoną Keli, jo meilužę Pamelą, bendradarbį, policijos kapitoną, praeivį… Skambintojo taikiklis visą laiką seka juos visus.

Kai diena įpusėja, Stju įkūnija bejėgį, vergišką skambintojo nurodymų vykdytoją, kuris įviliotas į painią nesuvokiamą moralinę maišatį. Stju priverstas apnuoginti savo sielos gelmes prieš minią, jis privalo pasakoti nepažįstamiems žmonėms tai ko niekada nebūtų sakęs net savo draugui. Jis įkliuvo. Jam reikia išsisukti, nes gali baigtis blogai.

14-08-2015, 21:20 | Peržiūrų: 1638 | Raktažodžiai: filmai online, nemokami filmai, seni filmai, filmai prof igarsinimu, moviex online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.