Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Įpėdiniai / Descendants (2015)

Įpėdiniai / Descendants (2015)
(balsavo:5)


Vaidina: Dove Cameron, Cameron Boyce, Booboo Stewart, Sofia Carson, Mitchell Hope, Melanie Paxson, Brenna D'Amico, Sarah Jeffery, Zachary Gibson, Jedidiah Goodacre, Dianne Doan, Dan Payne, Keegan Connor Tracy, Wendy Raquel Robinson, Maz Jobrani, Kathy Najimy, Kristin Chenoweth, Shaughnessy Redden, Reese Alexander, James Hibbard…Po to, kai susituokė Gražuolė ir Pabaisa, jie įkūrė Auradono karalystę, vienijančią visus herojus, o atokioje saloje tarsi kalėjime įkurdino garsiausius visų laikų blogiukus – filmų ir pasakų bloguosius personažus. Ryškiausi iš jų – Kruela De Vil, Džafaras iš „Aladino“, piktoji karalienė, ragana iš „Miegančiosios gražuolės“, kiekvienas jau turintis atžalų, kurie suktumu ir sugebėjimais nenusileidžia tėvams. Artėjant Gražuolės ir Pabaisos sūnaus Beno karūnavimui, šis pareiškia, kad pirmasis jo darbas bus suteikti keturiems išrinktiesiems blogiukų vaikams galimybę lankyti jo mokyklą. Kad jie galėtų tapti geresni, negyvendami savo piktavalių tėvų namuose ir nematydami blogų pazydžių. Džėjus, Karlosas, Eva ir Mala niekad nebuvo iškeliavę iš salos, bet nuo šiol turės išbandyti kitokį gyvenimą. Ar jiems pavyks atsikratyti senųjų įpročių ir gyventi teisingai?

8-10-2017, 15:56 | Peržiūrų: 6653 | Raktažodžiai: Įpėdiniai 2015 online, žiureti filma Įpėdiniai online, filmai anglu kalba, nemokami filmai online, žiūrėti už dyka, moviex online, filmai online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.