Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Po merginų sijonais / Sous les jupes des filles (2014)

Po merginų sijonais / Sous les jupes des filles (2014)
(balsavo:3)

  • Metai: 2014
  • Žanras: Komedijos
  • Trukmė: 116 min
  • Kalba: Lietuvių (Profesionalus)
  • Kokybė: Labai gera
  • Režisavo: Audrey Dana

Vaidina: Isabelle Adjani, Alice Belaïdi, Laetitia Casta, Audrey Dana, Julie Ferrier, Audrey Fleurot, Marina Hands, Géraldine Nakache, Vanessa Paradis, Alice Taglioni, Pascal Elbé, Sylvie Testud, Marc Lavoine, Guillaume Gouix, Alex Lutz, Nicolas Briançon, Stanley Weber, Samuel Aouizerate, Stylane Lecaille, Lior Benayoun…Žavios, kerinčios ir šiek tiek paslaptingos. Paryžius gatvėmis žingsniuojančios moterys atrodo lyg iš mados žurnalo, tačiau po blizgančiais paviršiais kiekviena jų turi (ne)paprastą savo kasdienybę.

Vienuolika moterų. Visos jos labai skirtingos ir individualios, tačiau jas sieja ir šis tas bendro. Tai šiuolaikinės moters rūpesčiai ir išgyvenimai. Taip pat tai, kad į juos geriausia yra žvelgti su šypsena. Per 28 dienas, tiek trunka filmo veiksmas, daugybė atsitiktinumų susieja herojų gyvenimus, kurie tampa nenuspėjami. Paryžietės išgyvena problemas ir džiaugsmus, meilę ir draugystę, nusivylimus ir naujas pramogas.

Šią komediją privalo pamatyti kiekviena moteris, tačiau ji ne ką mažiau aktuali ir smalsiems vyrams. Juostos režisierė apie moterų gyvenimą pačiu linksmiausiu būdu žada atskleisti tai, apie ką jos papasakoja tik dienoraščiui ir, retsykiais, ištikimiausioms draugėms. Linksmai, ironiškai ir be užuolankų.21-07-2015, 13:10 | Peržiūrų: 3386 | Raktažodžiai: po merginu sijonais, po merginu sijonaus online, Sous les jupes des filles online, Sous les jupes des filles online lt, po merginu sijonais online lt, filmai online, moviex online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva