Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas


 • Liūtaširdis / Heart of a Lion (2013)

  Liūtaširdis / Heart of a Lion (2013)
  (balsavo:1)


  Vaidina: Peter Franzén, Laura Birn, Jasper Pääkkönen, Yusufa Sidibeh, Jussi Vatanen, Timo Lavikainen, Pamela Tola, Mikko Neuvonen, Niko Vakkuri, Jani Toivola, Stan Saanila, Juha Pursiainen, Esa Muittari, Janne Ravi, Jarno Jäppinen, Mika Määttä, Timo Mäkinen, Jaakko Hämeenniemi, Kristina Vahvaselkä, Eeva Litmanen…  „Liūtaširdis“ – suomių režisieriaus Dome Karukoski daugybę apdovanojimų Europoje susišlavęs filmas apie neonacistinių pažiūrų jauną vyrą Tepą, skanduojantį „Suomija – baltiesiems!“ ir priklausantį nedidelei, tačiau tvirtai grupelei Suomijos neonacių. Tepo kūnas nusėtas patriotinėmis tatuiruotėmis, jo galva – nuskusta plikai. Viename bare jis susipažįsta su vietine mergina Sari ir ją be galo įsimyli. Tačiau problema ta, kad Sari turi juodaodį sūnų Ramu. Čia ir iškyla pagrindinės Tepo problemos - kaip bendrauti, kaip peržengti save, savo moralines nuostatas, įsitikinimus, kas jam yra svarbiau – meilė ar ištikimybė savo draugams.

  19-07-2015, 11:52 | Peržiūrų: 3838 | Raktažodžiai: filmai be registracijos, nemokami filmai, žiūrėti už dyka, nemokama televizija, filmai dykai online, viskas dykai

  Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
  Informacija
  Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
  Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.