Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Tekenas / Tekken (2010)

Tekenas / Tekken (2010)
(balsavo:2)


Vaidina: Jon Foo, Kelly Overton, Cary - Hiroyuki Tagawa, Darrin Dewitt HensonFilmas, paremtas garsiuoju kompiuteriniu žaidimu Tekken. Tai pasakojimas apie tironijos užvaldytą pasaulį, kuriame dominuoja 8 didžiausios pasaulio kompanijos, kurių pati stipriausia - Tekkeno korporacija.
Korporacija kasmet rengia turnyrą, kuriame susirenka visi stipriausi korporacijų kovotojai tam, kad išsiaiškintu kuris iš jų yra pats stipriausias žemėje.
Žmonių išrinktasis, laikydamasis kuo toliau nuo Tekkeno ir jo žmonių, nenorom įtraukiamas į Tekkeno turnyrą. Jo vienintelis troškimas - atkeršyti Tekkenui už nužudytą motiną. Turnyras prasidės, ir Jinas supras, kad tai kova ne dėl jo ar jo motinos, tai kova dėl visos žmonijos. Žudyk, arba būsi nužudytas. Ką jis pasirinks?
17-06-2015, 23:18 | Peržiūrų: 2799 | Raktažodžiai: Tekenas, Tekenas online, Tekken (2010), fantastiniai veiksmo filmai online, geriausi veiksmo filmai, geri filmai internete

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva