Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Apiplėšimas Beikerio gatvėje / The Bank Job (2008)

Apiplėšimas Beikerio gatvėje / The Bank Job (2008)
(balsavo:2)


Vaidina: Jason Statham, Saffron Burrows, Stephen Campbell MooreFilmas sukurtas remiantis tikra ir labai skandalinga istorija. 1971 m. D. Britaniją sukrėtė paslaptingas banko apiplėšimas. Šį nusikaltimą inicijavo aukšti valdžios pareigūnai, o į skandalą įsivėlė net karališkos šeimos nariai. Įvykį apipynė įvairiausi gandai ir neįtikėtinos versijos. Po šio nusikaltimo niekas nebuvo suimtas, o policija taip ir neaptiko ne tik pagrobtų pinigų, bet ir pagrobėjų pėdsakų.

Žymus režisierius Rogeris Donaldsonas („Greičio svajonė“/ „The World‘s Fastest Indian“, „Trylika lemtingų dienų“/ „Thirteen Days“, „Dantės viršukalnė“/ „Dante‘s Peak“) sukūrė stilingą ir intriguojantį trilerį, kupiną netikėtų posūkių, puikių vaidmenų ir tiesiog sklidiną aštuntojo dešimtmečio pradžios Londono atmosferos.

Istorija prasideda labai pikantiškoje vietoje - aukščiausio lygio prabangiame Londono viešnamyje. Šeimininkė svetingai priima savo lankytojus – anglų aristokratijos atstovus ir aukštus valdžios pareigūnus, kurie čia atsiduoda pražūtingoms aistroms, naiviai tikėdami, kad jų paslaptys bus kruopščiai saugomos. Jos tikrai saugomos – banko seife apsukrioji „madam“ jau sukaupė visą erotinių nuotraukų galeriją, kurią galės bet kada panaudoti šantažui.

Tuomet aukštų pareigūnų kabinetuose sukuriamas planas – reikia pasamdyti gaują profesionalių banditų, kurie apiplėštų banką, o į gaują infiltruota gražuolė agentė nušvilptų ir kompromituojančią medžiagą. Iš pradžių viskas einasi kuo puikiausiai, tačiau ateina momentas, kai tikrieji apiplėšimo organizatoriai praranda kontrolę – įvykiai klostosi neprognozuojama linkme...

14-06-2015, 20:34 | Peržiūrų: 2849 | Raktažodžiai: Apiplėšimas Beikerio gatvėje, filmai internetu, mvx komanda, siustis filmus nemokamai, žiūrėti už dyka

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.