Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Traukinio apiplėšimas kurį įvykdė Saulius ir Paulius / Train Heist by Saulius and Paulius (2015)

Traukinio apiplėšimas kurį įvykdė Saulius ir Paulius / Train Heist by Saulius and Paulius (2015)
(balsavo:68)


Vaidina: Giedrius Savickas, Marius Repšys, Leonardas Pobedonoscevas, Ramūnas Cicėnas"Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius" - nuotykių komedija su vesterno elementais ir gruzinišku prieskoniu. Tai pasakojimas apie du draugus iš mažo miestelio - Saulių ir Paulių (vaid. Giedrius Savickas ir Marius Repšys). Vaikinų dienos slenka ramiai ir nuobodžiai, kol staiga jie įsivelia į painią istoriją. Mafijos vadeivos klasta, viliojantys pinigai ir meilė vietinei gražuolei išbando Sauliaus ir Pauliaus draugystę ir sujudina gyvenimus iš pagrindų. Tai istorija, kuri žiūrovus skatina pamąstyti apie gyvenimo pokyčius, draugystės vertę, o jei ne - bent jau smagiai pasijuokti.

10-01-2016, 21:00 | Peržiūrų: 70069 | Raktažodžiai: Traukinio apiplėšimas kurį įvykdė Saulius ir Paulius, žiūrėti filmus internetu, nemokami online filmai, žiurėk online nemokamai

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Komentarai (1)
Vartotojas offline rogės 21 Liepos 2015 13:04
garas filmas sad
          1
Vartotojas offline EmilioJoure 11 Vasario 2017 04:10
В чате тоска, давайте общаться в комментах!
-----

локальный ремонт кузова автомобиля
          2
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.