Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas


 • Saugus prieglobstis / Safe Haven (2013)

  Saugus prieglobstis / Safe Haven (2013)
  (balsavo:8)


  Vaidina: Julianne Hough, Josh Duhamel, Irene Ziegler, David Lyons, Red West, Noah Lomax, Mimi Kirkland, Robin Mullins, Cobie Smulders, Daniel Cochran Donovan, Juan Piedrahita, Mike Pniewski ir kiti.  Sakoma, kad sudaužytą širdį pirmiausia reikia išmokinti vėl pasitikėti. Ar įmanoma rasti saugų prieblobstį jausmams ten, kur mažiausiai tikiesi? Geriausias gyvenimiškų ir šiek tiek romantiškų istorijų rašytojas Nikolas Sparksas (“Brangusis Džonai”, “Amžinai tavo”, “Naktys Rodantėje”) kviečia jus į vasarišką, jūros vėjų ir žemiškų aistrų skalaujamą paplūdimio miestelį...

  Kai paslaptinga jauna moteris, vardu Keitė, pasirodo nedideliame Amerikos miestelyje Sautporte, vietiniams iškyla daug klausimų apie jos praeitį. Graži, bet kukli Keitė pasiryžusi vengti artimesnių pažinčių, kol ne savo iniciatyva susidraugauja su našliu Aleksu ir plepia kaimyne Džo.

  Nepaisydama abejonių, Keitė pamažu atsipalaiduoja, ima leisti šaknis nedidelėje bendruomenėje, o simpatija dviejų žavių mažylių tėvui perauga į meilę... Tada jai ima kliudyti tamsi praeities paslaptis, kuri tarsi ieško progos išlįsti ir sugriauti trapią naujo ir laimingo gyvenimo viziją.

  14-12-2015, 12:49 | Peržiūrų: 7879 | Raktažodžiai: Saugus prieglobstis ONLINE, geri filmai, filmai online, nemokami filmai, filmai 2013, žiureti komedijas online, filmai internetu, be registracijos

  Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
  Informacija
  Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
  Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.