Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Desantininkai 2 / Jarhead 2: Field of Fire (2014)

Desantininkai 2 / Jarhead 2: Field of Fire (2014)
(balsavo:4)


Vaidina: Daniel Coetzer, Amr El-Bayoumi, Jesse Garcia, Cole Hauser, Ronny Jhutti, Josh Kelly, Alexander KrustevKaru nusivylęs ir mūšių nuvargintas kapralas Krisas Merimetas, paskiriamas vadovauti grupei, kuri turi nugabenti atsargas atokiam postui, kuris ribojasi su Talibano kontroliuojama teritorija. Kai grupė jau vykdo misiją, jų konvojų sustabdo „jūrų ruonių“ dalinys, kuris paveda jiems tarptautinės svarbos misiją. Jie privalo padėti Afganų moteriai, kuri žymi dėl savo pasipriešinimo Talibanui, palikti šalį. Be tankų ir palaikymo iš oro Merimetui ir jo vyrams reiks pasitelkti visą drąsą ir šanamąją jėgą, kad prasiveržtų pro karo nusiaubtą šalį ir nugabentų moterį į saugią vietą.


12-06-2016, 13:09 | Peržiūrų: 3472 | Raktažodžiai: žiureti filma Desantininkai 2, Desantininkai 2 filmas online, Desantininkai 2 atsisiusti parsisiusti, nemokami torentai, geri filmai online, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva