Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Savana / Savannah (2013)

Savana / Savannah (2013)
(balsavo:3)


Vaidina: Jim Caviezel, Chiwetel Ejiofor, Jaimie Alexander, Bradley Whitford, Sam Shepard, Tracey Walter, Jack McBrayer, Hal Holbrook"Savana" - tai tikrais įvykiais paremta istorija apie jauną aristokratą, kuris savo turtingą gyvenimą iškeičia į laisvą gyvenimą ant upės kranto. Romantiškas medžiotojas Ward Alenas, savo laimikį pristatantis į Savanos turgų, susidraugauja su laisvę atgavusiu vergu Christmas Moultrie. Jie tampa ištikimiausiais draugais. Būdamas garbingo amžiaus savo draugo gyvenimo istoriją vergas perpasakoja mažam berniukui, kad šis perduotų ją ateinančioms kartoms. Savanos upės medžiotojo, Šekspyro žinovo, Wardo Aleno istorija žavi laisvės pojūčiu. Pasibaigus Pilietiniam karui laisvės idėjos dar tik pradeda skleistis, tačiau Alenas renkasi ne pagal galiojančius įstatymus, o pagal savo širdies balsą.

9-08-2015, 09:14 | Peržiūrų: 3210 | Raktažodžiai: Savana online, nemokami filmai, filmai 2013, Savana, Savannah, moviex online, nemokami filmai online, žiūrėti už dyka, filmai dykai online

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.