Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Groja Liuvinas Deivisas / Inside Llewyn Davis (2013)

Groja Liuvinas Deivisas / Inside Llewyn Davis (2013)
(balsavo:1)


Vaidina: Oscar Isaac, Carey Mulligan, Justin Timberlake, Ethan Phillips, Robin Bartlett, Max Casella, Jerry Grayson, Jeanine Serralles, Adam Driver, Stark Sands, John Goodman, Garrett Hedlund, Alex Karpovsky, Helen Hong, Bradley MottIstorija nukelia į 1961-ųjų Niujorką, į kurį atvyksta folk muzikos atlikėjas Liuvinas Deivisas. Jis kuria jautrias, poetiškas dainas, virtuoziškai groja gitara, tačiau jam nesiseka išpopuliarėti.

Trisdešimtmetis vienišius tik retkarčiais pagroja muzikiniame klube „Dujinė lempa" ir net nežino, kur dirbs rytoj ir ar gaus bent dolerį kitą. Nors folk muzika dar karaliauja, tačiau jau artinasi rokas. Liuvinas Deivisas nenori išduoti savęs, todėl jam belieka gyventi su savo pasirinkimu.
6-12-2015, 20:28 | Peržiūrų: 2817 | Raktažodžiai: Groja Liuvinas Deivisas online, Inside Llewyn Davis online, muzikiniai filmai online, dramos online, nemokami filmai internetu, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.