Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Juodabarzdis tikrasis Karibų jūros piratas / Blackbeard Terror at Sea (2006)
2006 Naujausi filmai, Nuotykių IMDB: 6.0

Juodabarzdis tikrasis Karibų jūros piratas / Blackbeard Terror at Sea (2006)
(balsavo:3)


Vaidina: James Purefoy, Mark Noble, Jack Galloway, James Hillier, Jimmy Akingbola, Robert RicardsFilmas pasakoja tikrai gyvenusio pirato Edvardo Tino, pravarde „Juodabarzdis", istoriją. Šį vieną žiauriausių ir kraugeriškiausių visų laikų piratų R. L. Stivensonas aprašė savo romane „Lobių sala".
17-18 amžių sandūroje nesuskaičiuojamų Karibų jūros salų įlankos buvo patikima užuovėja piratų gaujoms. Vienoje tokių įlankų slapstėsi Juodabarzdis, piratas, kurio vien vardas kėlė baimę. Savo šlovę jis pelnė 1715–1718 metais, siaubdamas Bahamų ir Amerikos pakrantės gyvenvietes. Gamta nepagailėjo Juodabarzdžiui fizinių duomenų: būdamas 190 metrų ūgio, jis svėrė beveik 120 kilogramų, tad galėjo išgąsdinti jau vien savo išvaizda. Legendinė juodoji jo barzda siekė diržą. Kautynėse jis nepavargdavo ir toliau lengvai mosuodavo savo aštriuoju kardu, kai kiti jau krisdavo be jėgų. Pistoletai buvo jo mėgstami žaislai. Dažniausiai jis užsikišdavo už diržo jų septynis ar aštuonis ir traukdamas iš eilės leisdavo vieną po kitos kulkas į savo priešininkus...

17-08-2014, 10:42 | Peržiūrų: 2491

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.