Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Pikčiausias žmogus Brukline / The Angriest Man in Brooklyn (2014)

Pikčiausias žmogus Brukline / The Angriest Man in Brooklyn (2014)
(balsavo:1)


Vaidina: Robin Williams, Mila Kunis, Peter Dinklage, James Earl Jones, Melissa LeoVisiems būna blogų dienų, tačiau Henriui Altmanui - bloga yra kiekviena diena. Jis amžinai nelaimingas ir pyksta ant viso pasaulio. Nepatenkintas ir nekantrus Henris laukia gydytojo apžiūros. Gydytoja Šeron Džils praneša jam liūdną žinią - nustatyta pavojinga smegenų liga.

Tai vyrą dar labiau supykdo, jis rėkdamas reikalauja pasakyti, kiek laiko jam liko, o bloga diena, pasirodo, pasitaikė ne tik jam, bet ir gydytojai Šeron, tad ši netekusi kantrybės sumeluoja, kad jis teturi 90 minučių.

Susijaudinęs Henris išlekia atsiprašyti artimųjų ir atsisveikinti. Tik jam išbėgus Šeron suvokia, ką pasakė, ir skuba ieškoti įsiaudrinusio paciento.

Henrį Altmaną vaidina garsus komikas, Oskaru apdovanotas Robinas Williamsas, jo gydytoją Šeron - Auksiniam gaubliui nominuota aktorė Mila Kunis.21-03-2015, 09:20 | Peržiūrų: 2878 | Raktažodžiai: Pikčiausias žmogus Brukline, Pikčiausias žmogus Brukline 2014 online, Pikčiausias žmogus Brukline torrent, Pikčiausias žmogus Brukline online, torentai, torrent download, torentai 2014, torrent download for free, filmai dykai online, The Angriest Man in B

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva