Sukurti paskyrą   Prisijungti
Prisijungimas
Už priešo linijos / Behind Enemy Lines (2001)

Už priešo linijos / Behind Enemy Lines (2001)
(balsavo:1)


Vaidina: Owen Wilson, Gene Hackman, Charles Malik Whitfield, David Keith, Olek Krupa, Vladimir Mashkov, Gabriel Macht, Joaquim de Almeida, Marko Igonda ir kiti.Jaunas JAV karinių oro pajėgų leitenantas Krisas Bernetas, vienas iš geriausių jūrų karo pilotų svajoja sudalyvauti tikrose karinėse operacijose vietoje to, kad stebėtu savo kolegų treniruotes. Tačiau jo vadas, admirolas Reigartas mano, kad Krisas dar nepasiruošęs, o ir karinių veiksmų nelabai nusimato.
Bet vieno iš žvalgybinio skrydžio metu Bernetas nufotografuoja tai ko niekas neturėjo pamatyti ir jo lėktuvą numuša. Pilotas atsiduria priešo teritorijoje, kuris pasiryžęs žūt būt pašalinti liudininką. Laikas eina ir admirolas Reigardas rizikuodamas savo karjera, pasiryžta sulaužyti visas taisykles ir organizuoti gelbėjimo operaciją, kad išgelbėtu savo mokinį.

21-02-2016, 20:06 | Peržiūrų: 3472 | Raktažodžiai: Už priešo linijos online, Behind Enemy Lines online, žiureti filmus nemokamai, žiureti nemokamus filmus, filmai online, be registracijos

Gerbiamas lankytojau, rekomenduojame Jums tapti pilnaverčiu nariu. Registracija yra nemokama.
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
Laisva
Laisva